Uw filters

AGENTEN

JE KAN FRED VINDEN IN INTERNATIONALE WATEREN. 
INTERESSE? NEEM CONTACT OP MET EEN VAN ONZE AGENTEN!



NEDERLAND

A FISH NAMED FRED HQ


Transit Textiles B.V.
Suikersilo-West 37
1165 MP Halfweg
Nederland
T +31 20 6173685 
E info@afishnamedfred.com



Key Account Manager:
Immo de Maar
T +31 681158689
E immo@afishnamedfred.com







Accountmanager: 
Jeremy Renjaan
T +31 648780216
E jeremy@afishnamedfred.com



BELGÏE 

IERLAND

ENGELAND

BRUSSEL

Dyco Fashion Agency, Matthijs Vanhaeren
T +32 22632141
E info@dyco.be

DUBLIN

Liv Clothing Agencies, Paul Butler          
T 00353876468890
E paul@livclothingagencies.com

LONDEN

NP Agency, Sarah Pinnock
T 0207 323 0478
E sarah@npagency.co.uk



FRANKRIJK

SOUTH EAST / RHÔNE ALPES

Le Pantalon, Léo Francois
T +33 603151829
E lepantalon@orange.fr

ORLÉANS

Stephane Pierre
T +33 608422947
E pierrestef@gmail.com

PARIS

Eric Delattre
T +33 660418978
E e.delattre@neuf.fr



TSJECHIË

FINLAND

GRIEKENLAND

PRAAG

Bestage Fashion, Jitka & Thomas
T +420 773522221
E info@bestage-fashion.cz

HELSINKI

Cravatta, Mika Lehmus
T +358 40 822 6333
E mika@cravatta.fi

ATHENE

New Cult, George Fotiou 
T +30 210 9601019
E info@newcult.gr



DUITSLAND

ZWITSERLAND

OOSTENRIJK

DÜSSELDORF & MÜNCHEN

Select Studio, Bernard Waage 
T +49 89 125969550
E info@select-studio.com

ZÜRICH

Vision Active Group, Christian Kaiser   
T +41 79 406 27 09
E christian.kaiser@vision-active.com

SALZBURG 

Modeagentur Holas, Michael Wratschko
T +43 664 8548484
E m.wratschko@holas.net



SPANJE

BILBAO

The One Showroom, Tato de Zubicaray /
Gorka Artero
T +34 696418008
E tato@theoneshowroom.es

BARCELONA

189 Moda, Jordi Sitjes 
T +34 666 62 13 41
E 189modabcn@gmail.com

VALENCIA

Adhoc Valencia, Jorge Maciás
T +34 605541236
E jorge@adhocvalencia.com



AMERIKA

CANADA

NOORD/CENTRAAL 

Sebastian Leta
T +1201-647-4421
E seb356@gmail.com

WESTKUST

Ivan Quiteno
T +1415-672-2607
E ivanquiteno@sbcglobal.net

Toronto 

Siga International, Ian Brodie
T +1 416-504-7442 230
E ibrodie@siga-international.com



AUSTRALIË/
NIEUW-ZEELAND


SYDNEY

Ken Cook Menswear, Mark Cook
T +61 410 60 9597
E sales@kencook.com.au





ZUID-AFRIKA

KAAPSTAD 

Slim Suit, Richard Epstein
T +27 (0)82 882 8996
E richard@slimsuit.co.za


iDeal Mastercard Maestro Visa PayPal Mistercash Sofort

Om u de beste gebruikerservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Als u onze site gebruikt, gaan we ervan uit dat u hiermee akkoord bent.